kamieniarstwo, nagrobki, koszalin, baw-stone, schody, kominki, parapety, granit, marmur

O firmieBaw-Stone jest firmą kamieniarską istniejącą na rynku od 1978r.  Jesteśmy jednym z największych producentów nagrobków na Pomorzu Zachodnim.
  
Specjalizujemy się w wykonywaniu usług kamieniarskich, w tym głównie - nagrobków z granitu z całego świata (Szwecja, Norwegia, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Brazylia,Indie, Grecja, RPA, Francja ). 
Nasza renoma i prestiż są spowodowane faktem, iż sprowadzamy tylko i wyłącznie granity pierwszego gatunku.
Jako pasjonaci kamieniarstwa wszystkie wzory wykonujemy według naszych projektów oraz na specjalne, indywidualne zamówienie klienta. 
Naszą specjalnością są nietypowe, oryginalne, artystyczne i ekskluzywne nagrobki projektowane na wymiar. Mając do zaoferowania wiele niekonwencjonalnych wzorów jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo skomplikowanym zleceniom. Naszej pasji oddajemy się już od ponad 30 lat i dzięki nabytemu doświadczeniu nasze wyroby są perfekcyjnie dopracowane, gwarantując klientowi doskonałą usługę.

Uwaga! Bardzo ważne! 
Klient ma możliwość wybrania materiału i osobistego sprawdzenia na jakim etapie jest wykonywany dla niego nagrobek. Pozwala to upewnić się, że nie jest to produkt chiński.

Produkujemy również elementy budowlane:
- blaty kuchenne  
- blaty łazienkowe
- schody
- parapety 
- obudowy kominków
- posadzki
- stoły, stoliki
- okładziny elewacyjne
- elewacje płotów


Posiadamy bardzo dużą ofertę granitów, marmurów, trawertynów, które klient osobiście może obejrzeć w DOBRZYCY gdzie znajduje się skład granitów i marmurów.