Baw Stone Dobrzyca, Kamieniarstwo Dobrzyca, Nagrobki, Projekty, Wzory nagrobków
nowoczesne wzory, nagrobki podwójne, nagrobki dziecięce, nagrobki urnowe, nagrobki pojedyncze

O nas

Firma istnieje na rynku kamieniarskim od 1978 r.  Jesteśmy producentem i obecnie możemy pochwalić się jednym z największych i najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w regionie. Posiadamy nowoczesną linie technologiczną do obróbki kamienia naturalnego. Pracujemy m.in. na maszynach CNC- zaawansowane technologicznie maszyny, które są wstanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane rodzaje cięć, co gwarantuje precyzyjność i możliwość wykonania każdego projektu- w najwyższej jakości.

Nieustannie się rozwijamy i unowocześniamy. Wprowadzamy modernistyczne i innowacyjne rozwiązania, nie zapominając o podstawach rzemiosła kamieniarskiego nabytych jeszcze od "starych kamieniarzy, których praca była wynikiem siły ludzkich rąk" kierując się zasadami sztuki kamieniarskiej. 

Posiadamy stałą i dobrze wykwalifikowaną kadrę z wysokim poziomem wiedzy, umiejętności i doświadczenia co sytuuje nas na pozycji lidera w naszym regionie. 

Korzystamy wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, a cały proces produkcyjny dostępny jest dla naszego Zleceniodawcy. Klient ma możliwość oglądania i wybrania kamienia przed wykonaniem nagrobka ( np. z kilku przedstawionych mu płyt ) oraz akceptacji każdego etapu produkcji jego zlecenia- np. tzw. suchy montaż czy wspólne rozmieszczenie napisu na tablicy itp. 

Nabywamy wiedzę z zakresu petrologii, aby zapoznać Klienta z właściwościami fizycznymi i chemicznymi kamienia, a także wpływu  procesu geologicznego  na skałę.

 

opinia nagrobki, montaż nagrobków, zakład produkcyjny kamieniarstwo

mg Arleta Dodzian-Gradziuk 

- rzeczoznawca kamieniarski 

- biegły sądowy z zakresu kamieniarstwa 

baw-stone@wp.pl

501-683-011

O nas

Firma Baw-Stone działa na rynku kamieniarskim od 1978 r. Jesteśmy największym zakładem produkcyjnym w regionie. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług kamieniarstwa budowlanego i nagrobnego.  

Kamieniarstwo budowlane - zapraszamy na stronę www.archistone.pl 

Social Media

nagrobki ekskluzywne nietypowe, nagrobki klasyczne, nagrobki tradycyjne

Punkty handlowe 

Koszalin ul. Kamieniarska 12 

Koszalin ul. Gnieźnieńska 47 

Pon-Pt  - 10.00-16.00

Sob       - 10.00-14.00

Produkcja : 

Dobrzyca 80 
Pon-Pt - 6.00-16.00 

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Duży wybór kamienia, płyty granitowe, płyty marmurowe

501-683-011

kamienie, granit, marmur, nagrobek

baw-stone@wp.p